DSİ 2.Bölge Müdürlüğü Kamu Personel Alımı İŞKUR Başvurusu

Sıradaki içerik:

DSİ 2.Bölge Müdürlüğü Kamu Personel Alımı İŞKUR Başvurusu

e
sv

Kastamonu Üniversitesi Temizlik Güvenlik Ve Yazılım Personeli Alacak

213 okunma — 31 Mayıs 2022 12:28

Kastamonu üniversitesi memur alımı

Kastamonu üniversitesi bünyesinde işçi alımı ve personel alımı yapılıyor. İlana göre temizlik, güvenlik görevlisi ve yazılım personeli alacak. Kimler Üniversite personel alımı iş ilanları başvurusu yapabilecek.

Kastamonu Üniversitesi İşçi Alımı Ve Personel Alımı

Personel alımları devam etmekte olup ilgili detaylı bilgilendirmeler aşağıda verilmiştir. Başvuracak personel adaylarına duyurulur.

Alınacak pozisyon ve branşlar

Destek personeli alımı

Yazılım personel alımı

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı

Alınacak branşlar için özel koşullar

Destek personeli için Ön lisans web tasarım ve kodlama ve lisans matematik bilgisayar bölümlerinden mezun olunması, minimum 150 saat yazılım ve veri tabanı uzmanlığı eğitimi almış olması ve belgelendirmek şartıyla.2020 Kpss puan türünden 50 almış olması.

Destek personeli; Kampüslerdeki bakım ve onarım temizlik alanlarında çalışmak üzere, Ortaöğretim bilişim teknolojileri alanı ve herhangi bir ön lisans mezunu olunması, Bilgisayar teknik servis alalında MEB onaylı ustalık ve usta öğreticilik belgesi bulundurmak, Bilgisayar bakım onarımda minimum 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak. Tecrübe bilgisini barkotlu sosyal güvenlik kurumlarından hizmet döküm belgesini almak.

Özel Güvenlik ve koruma

Ön lisans ve özel güvenlik koruma mezunu olması.

2020 Kpss puanından minimum 50 puan alınması.

Özel Güvenlik korumada silahlı- silahsız kimlik kartına sahip olmak.

170 boyu olmak kaydıyla minimum.

Personel adaylarından müracaatta istenilecek evrak türleri

Müracaat formunu eksiksiz doldurarak imzalı şekilde adresinden ulaşılabilir. Diploma mezuniyet belgesi E-devlet kapısından barkotlu şekilde kabul edilir. 2 adet fotograf.

Adli sicil belgesi, Nüfus Cüzdanı, Mesleki yeterlilik gösterir sosyal güvenlik kurumlarından hizmet döküm belgesi, Bilgisayar teknik servis alanında Milli eğitim bakanlığı onaylı gösterir belge.

Müracaat tarihi adresi

30 Mayıs 2022 tarihi ila 13 Haziran 2022 tarihleri arasından müracaatlarını gerçekleştire bilecekler. Adres, Kastamonu Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı (Kuzeykent Mahallesi Orgeneral Atilla Ateş Paşa Caddesi No: 19 MerkezKuzeykent / KASTAMONU)

  • Dısqus Yorumlar